پرش به مطلب اصلی

کانال‌ها

قابلیت کانال در پلتفرم ویدیو ابر آروان امکان دسته‌بندی و مدیریت ویدیوها و صوت‌ها را برای شما فراهم می‌کند. با استفاده از این امکان، می‌توانید فایل‌های خود را بر اساس مواردی دل‌خواه مانند کاربران، موضوع یا کیفیت آن‌ها در کنار هم قرار داده و مدیریت کنید.

در نظر داشته باشید که برای اضافه کردن هر صوت یا ویدیو به حساب کاربری خود، باید آن را در یک کانال قرار دهید و بدون وجود کانال، امکان بارگذاری ویدیو را نخواهید داشت.

ایجاد کانال

برای ایجاد کانال در پلتفرم ویدیو، پس از ورود به پنل کاربری ابر آروان، روی گزینه‌ی «پلتفرم ویدیو» کلیک کنید. در ادامه، با انتخاب گزینه‌ی کانال‌ها از منوی مدیا، وارد بخش مربوط به کانال‌ها شوید.

سپس با کلیک روی گزینه‌ی افزودن کانال صفحه‌ای جدید باز می‌شود. در این صفحه، اطلاعات مربوط به کانال خود را وارد کنید. در کنار عنوان و توضیحات که به‌شکل دل‌خواه تکمیل خواهند شد، با فعال کردن هر یک از گزینه‌های لینک امن و تبلیغات امکان استفاده از این دو قابلیت پیشرفته پلتفرم ویدیو ابر آروان برای شما فراهم خواهد شد.

در نظر داشته باشید که با فعال‌سازی گزینه‌ی لینک امن، باید کلید لینک امن خود را وارد کنید.

هم‌چنین، با فعال‌سازی قابلیت تبلیغات، باید مخزن کمپین شخصی که از پیش ایجاد کرده‌اید یا مخزن آژانس‌ تبلیغاتی را انتخاب کنید.

مدیریت کانال

پس از ایجاد یک کانال، می‌توانید آن را در بخش کانال‌ها در پنل کاربری ابر آروان مشاهده و مدیریت کنید.

با کلیک روی نام یک کانال می‌توانید وارد آن شوید و ویدیوها و صوت‌های بارگذاری شده در آن را مشاهده و مدیریت کنید. هم‌چنین با استفاده از گزینه‌ی افزودن ویدیو در این بخش می‌توانید ویدیوهای جدیدی در این کانال بارگذاری کنید.

با استفاده از گزینه‌ی ویرایش کانال که در صفحه‌ی کانال‌ها در دسترس است، می‌توانید هریک از تنظیمات اولیه‌ای که در زمان ایجاد کانال در اختیار داشته‌اید را مجددن تنظیم کنید. این تنظیمات شامل، عنوان و توضیحات کانال و هم‌چنین فعال و غیرفعال‌سازی قابلیت‌های لینک امن و تبلیغات برای کانال است.

حذف کانال

برای حذف یک کانال، کافی است در قسمت کانال‌ها در پنل کاربری ابر آروان، روی گزینه‌ی حذف مقابل نام کانال مورد نظر خود کلیک کنید و سپس انتخاب خود را تایید کنید.

توجه: با حذف یک کانال، ویدیوهای قرار گرفته در آن نیز حذف خواهند شد و دیگر در دسترس نخواهند بود.