پرش به مطلب اصلی

مستندات ابر آروان

مجموعه‌ی مستندات ابر آروان، به شما کمک می‌کند تا با شیوه‌ی آغاز کار با هر سرویس، استفاده از پنل کاربری ابر آروان و نحوه‌ی به‌کارگیری ابزار توسعه‌دهندگان به شکل کامل آشنا شوید. در این راهنماها، هر آن‌چه برای راه‌اندازی خدمات ابری آروان نیاز دارید، به تفکیک محصول و به شکل گام‌به‌گام در اختیارتان قرار گرفته است.

راهنمای فنی محصولات

سرور ابری
با سرورهای ابری آروان تنها در ۳۰ ثانیه یک سرور با دیسک‌های پرسرعت SSD، سیستم‌عامل دل‌خواه و IP اختصاصی بسازید و هر زمان که نیاز داشتید، منابع سرورتان را افزایش دهید.
شبکه توزیع محتوا
CDN ابر آروان با ارایه‌ی قابلیت‌های امنیتی و DNS ابری رایگان، همه‌ی نیازهای دامنه‌تان را پوشش می‌دهد. به کمک امکانات متعدد CDN آروان، سرعت و پایداری وب‌سایت‌تان را تامین کنید.
فضای ابری
فضای ذخیره‌سازی امن و نامحدود Object Storage آروان، امکان ذخیره و بازیابی انواع داده‌ها و فایل‌ها را در اختیارتان قرار می‌دهد و اطلاعات‌تان را همیشه در دسترس نگه می‌دارد.
پلتفرم ویدیو
پلتفرم ویدیو ابر آروان به تولیدکنندگان محتوا کمک می‌کند، به سادگی، محتوای ویدیویی، صوتی و پخش زنده‌ی خود را به چند کیفیت مختلف تبدیل و در فضایی امن نگه‌داری و منتشر کنند.
کانتینر ابری
با کانتینر ابری آروان، مراحل پیکربندی، آماده‌سازی و تنظیمات اپلیکیشن را حذف کنید و بدون چالش‌های زیرساختی، ایده‌های نرم‌افزاری‌‌تان را در سریع‌ترین زمان ممکن توسعه دهید.
بازارچه ابری
بازارچه‌ی ابر آروان بستری شامل صدها اپلیکیشن پیکربندی‌شده‌ی ابری است که به شما کمک می‌کند نرم‌افزارهای مورد نیازتان را تنها با یک کلیک نصب و راه‌اندازی کنید.